Sprawdź dostępność i cenę

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty, dzięki którym możliwa jest skuteczna impregnacja i ochrona drewna, trzciny oraz różnego rodzaju tkanin. Dzięki rozbudowanej ofercie możecie Państwo zainwestować w impregnaty do drewna odznaczające się wysoką skutecznością, które nie tylko zabezpieczają materiał, ale również przedłużają jego żywotność. W skład naszego asortymentu wchodzą produkty przeciwdziałające:

  • rozprzestrzenianiu się ognia,
  • grzybom,
  • owadom,
  • szkodliwemu wpływowi otoczenia.

Decydując się na impregnat Fobos, stawiacie Państwo na produkt, który powstał w wyniku zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz doskonale wyselekcjonowanych substancji aktywnych. Dostępne w ofercie produkty powstają w procesie, który objęty jest Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001 – zgodność systemu została potwierdzona w 2016 roku przez firmę certyfikującą United Registrar of Systems Polska Sp. z o.o.

Zapewniamy Państwu dostęp do pełnej charakterystyki każdego produktu, dzięki której wybierzecie dostosowany do własnych potrzeb impregnat do drewna konstrukcyjnego, trzciny lub tkaniny, który ochroni materiał przed ogniem, owadami, rozwojem grzybów itd. Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnym na naszej stronie poradnikiem oraz kontaktu – nasz specjalista chętnie odpowie na wszelkie pytania.